wtorek, 4 września 2012

Miley Cyrus ma jeszcze jednego brata! Christopher wychodzi z cienia!

Miley Cyrus

Dlaczego nie utrzymują kontaktów?
Wydawałoby się, że doskonale znamy rodzeństwo Miley Cyrus. Trace, Brandi, Braison i Noah są bardzo związani ze sławną siostrą, uwielbiają spędzać czas w swoim towarzystwie. Niewiele mówi się o jeszcze jednym, przyrodnim bracie Miley... Christopher Cody Cyrus to syn Billy'ego Ray Cyrusa i Kristin Luckey, kelnerki z Karoliny.

Billy Ray Cyrus, Noah Cyrus, Leticia Cyrus

Między Miley i Christopherem jest zaledwie osiem miesięcy różnicy, chłopak urodził się o 8 kwietnia 1992 r. Tish, żona Billy'ego, była już wtedy w ciąży z Miley!
Przyrodnie rodzeństwo widziało się może z pięć razy w życiu, jednak każde spotkanie wspominają miło. Brat ma dobre zdanie o siostrze:
Ona prywatnie nie gra supergwiazdy. Jest normalną nastolatką, która lubi zabawę i potrafi śmiać się z siebie - podaje brytyjski magazyn "Mirror".
Christopher miło wspomina czas, który spędził razem z przyrodnim rodzeństwem w rezydencji ojca Billy'ego Raya. Jednak jego matka - Kristen, ma Billy'emu za złe, że zapomina o swoim synu.

Christopher Cyrus

Najbardziej szokująca jest relacja matki Christophera, w której wspomina, jak dowiedziała się, że Billy ma inna kobietę:
Poszedł do telewizji i ogłosił, że oprócz pięknego chłopczyka ma też kolejne dziecko w drodze. W ten sposób dowiedziałam się o Tish, która była w ciąży z Miley. Szczęka mi opadła. Miałam w sobie dużo złości, ale musieliśmy się jakoś dogadać. Potem Billy Ray poszedł do telewizji i powiedział, że bierze ślub z Trish, bo ona jest ponownie w ciąży - donosi Mirror.
Christopher mówi, że jest w dobrych stosunkach z ojcem, Miley i resztą rodzeństwa, jednak zależałoby mu na częstszych spotkaniach.
Miley powtarza w wywiadach, że najważniejsza jest dla niej rodzina, ale chyba nie zalicza do niej przyrodniego brata, skoro tak rzadko się widują. Czy powinna nawiązać z nim bliższy kontakt?

Co o tym sądzicie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz