poniedziałek, 3 września 2012

Miley Cyrus nie wie, czy zostanie żoną Liama?!

Miley Cyrus, Liam Hemsworth

Miley przyjęła pierścionek, bo... miała taki kaprys?
Gdy Miley Cyrus i Liam Hemsworth ogłosili swoje zaręczyny, wiele osób zastanawiało się, czy nie są jeszcze za młodzi na ten krok, czy nie powinni po prostu być ze sobą jako "normalna" para. Mają napięte grafiki, często dzielą ich tysiące kilometrów, nie spędzają razem czasu... Informatorzy popularnego blogera, Pereza Hiltona donoszą, że gdy w pobliżu nie ma Liama, Miley nie nosi pierścionka zaręczynowego. Widywano ją w klubach, bez wyjątkowego krążka na palcu, zdarzało się, że w panice przeszukiwała torebkę, nie wiedziała, gdzie on jest. Być może Miley po prostu nie chce zgubić pierścionka, woli zostawić go w domu, a może chodzi o coś zupełnie innego... Dziewczyna imprezuje i flirtuje, jakby ciągle była singielką.
Tak jestem zaręczona, ale kto wie, jak długo to potrwa! - tak, według jednego z informatorów Pereza miała mówić Miley.
Wiemy, że w takie doniesienia nie należy wierzyć, ale mówi się też, że w każdej plotce jest ziarenko prawdy. Ciekawe, jak jest z tymi nowinkami...

Myślicie, że Miley i Liam zostaną małżeństwem? A może niedługo się rozstaną?2 komentarze:

  1. Hmm... Niektóre piosenki Miley mi się podobają, ale ją samą średnio lubię. Są różne gusta :) Możesz wpaść na mój blog: http://1d-love-story-louis-skyler.blogspot.com/ ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super blog. Bardzo lubię Miley Cyrus.

    jeżeli chcesz mieć więcej komentarzy to wyłącz weryfikacje kodu z obrazka, bo to zniechęca to komentowania.

    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń